Podziel się:

Porządek w kuchni z firmą REJS

30-10-2009
Do schowka
Kosze CARGO firmy REJS to propozycja zagospodarowania przestrzeni wewnątrz mebli kuchennych. Funkcjonalność przejawiająca się w ergonomicznym wykorzystaniu przestrzeni kuchennej, jak również estetyka, której dowodzi staranność wykonania, sprawiają, że kosze CARGO to idealne rozwiązanie dla wszystkich kuchni.

W ofercie firmy Rejs znajdziemy pełen wachlarz produktów: szuflady wewnętrzne, frontowe, z organizerami, pojemnikami na odpady oraz rodzina mini CARGO STANDARD. CARGA do mebli kuchennych są dostępne w kilku wymiarach, dzięki czemu można je dopasować do szafek o zróżnicowanych gabarytach.

Konstrukcja wyrobu gwarantuje bardzo wysoki komfort użytkowania, a także wyróżnia się wysoką jakością wykonania i estetyką przejawiającą się w najdrobniejszych szczegółach. Wygoda użytkowania przejawia się przede wszystkim w łatwym dostępie do produktów, nawet tych schowanych głęboko w szafce, jak również w cichej pracy systemu jezdnego, który gwarantują prowadnice rolkowe z wyciszaczem. Kosze CARGO stanowią niezawodne rozwiązanie do przechowywania artykułów spożywczych, naczyń i sprzętów domowych.
  
Kosze CARGO charakteryzuje nowoczesne wzornictwo oraz możliwość dostosowania koloru pokrycia do preferencji użytkownika. Kosze Rejsu dostępne są w wykończeniach: chrom błyszczący i matowy (aluminium), nikiel matowy (satyna),mosiądz błyszczący i patynowany. Wykończenie koszy pozwala na bezpieczny kontakt produktu z żywnością, a także ma wysoką odporność na działanie środków powszechnie stosowanych w gospodarstwie domowym.

Tagi: mix
Podziel się:
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!