Podziel się:

Niech żyje harmonia: nowości od Interprint

09-05-2022
Do schowka
Wśród wielu trendów, które wpływają obecnie na design, można zauważyć jedną wiodącą tendencję – skupienie na człowieku, jego dobrostanie i potrzebach. Zwrot w stronę komfortu i harmonii zdominował świat wnętrz, niezależnie od stylu. Ten nurt zainspirował również projektantów firmy Interprint, którzy stworzyli nowe dekory, wprowadzające do wnętrz spokój i ciepło.

 

Design przyjazne człowiekowi – to nurt, który, choć wydaje się oczywistością, zdominował świat wnętrz, koncentrując się na dobrym samopoczuciu ich mieszkańców. Firma Interprint, która bacznie obserwuje zmieniające się potrzeby użytkowników, zaproponowała kilkanaście nowości, które wpisują się w tę tendencję. Natura oraz prostota – to inspiracje, które towarzyszyły projektantom. Jakie nowości przygotowali tym razem?

 

Piękno z natury

 

Harmonię we wnętrzach najłatwiej osiągnąć czerpiąc inspiracje ze świata przyrody. Jej ponadczasowe piękno wnosi do wnętrz spokój i przytulność. W nowościach proponowanych przez Interprint nie mogło zabraknąć nawiązań do drewna. Dekor Tammi to duża dawka ciepła i naturalności - klasyczne dębowe drewno ukazuje wyraźne pory i oraz sęki, podkreślone białym pigmentem. To propozycja dla wielbicieli stonowanych, spokojnych wzorów. Z kolei miłośnikom stylu rustykalnego z pewnością przypadnie do gustu dekor Gerald. Barwione na ciemno dębowe drewno, podkreślone poprzecznym szczotkowaniem nie zdominuje wnętrza, ale jednocześnie doda mu charakteru. Więcej dekorów na stronie www.interprint.com

 

Dobrze się spotkać

 

Interprint bardzo ceni sobie możliwość interakcji i spotkań, a także dyskusji o designie i wzorniczych trendach. Już niebawem, będzie ku temu dobra okazja – wielkimi krokami zbliżają się dwa ważne wydarzenia - Targi Meble Polska w Poznaniu (16-19.05) oraz Łódź Design Festival (12-22.05). Firma będzie w nich aktywnie uczestniczyć - zaprosi odwiedzających do tworzenia własnych kompozycji na bazie nowych dekorów w autorskim IP LAB – „Laboratorium”, które skłania do nowego spojrzenia na kolory, wzory i faktury.

 

Do zobaczenia!

 

 

Materiał Partnera zewnętrznego.

Podziel się:
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!