Dla meblarstwa
Festool-KSC60-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl
27-06-2022

Niezwykle precyzyjne cięcia z gwarancją pracy akumulatora przez cały dzień. »

20-06-2022

Niepozorne, spokojne, harmonijne… Kolory ziemi w najróżniejszych odcieniach to cisi bohaterowie wielu aranżacji. Także podczas minionych targów Salone del Mobile można było zauważyć ich... »

AMIX-SB-HD-Slim Box-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl
06-06-2022

Ciesząca się uznaniem i powodzeniem seria Slim Boxów niezmiennie od lat jest absolutnym bestsellerem sprzedaży w firmie Amix. »

Carva-Interprint-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl
30-05-2022

Wzornictwo to nie tylko połączenie technologii z artystyczną wizją ich twórców. To także przedmioty, które oddziałują na nas i nasze zmysły, tworząc otaczającą nas rzeczywistość.... »

23-05-2022

Stylowe, zaprojektowane według najnowszych trendów, ale także proste w montażu i przyjazne użytkownikowi. Jakie rozwiązania meblowe wybrać, by ułatwić sobie pracę i jednocześnie zadbać o... »

Interprint
09-05-2022

Wśród wielu trendów, które wpływają obecnie na design, można zauważyć jedną wiodącą tendencję – skupienie na człowieku, jego dobrostanie i potrzebach. Zwrot w stronę komfortu i... »

baner-600x600px-1-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl
08-05-2022

Tylko tej wiosny ciężarówka wypełniona elektronarzędziami i akcesoriami Festool odwiedzi 11 miast w całej Polsce. Podczas pokazów zostaną zaprezentowane nowości akumulatorowe takie jak... »

Festool-Systainer3-DF-01-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl
29-04-2022

Nowość w zakresie mobilnej pracy: Systainer³ ze schowkiem w pokrywie, który ma na celu poprawę organizacji w miejscu pracy. »

Wanna „Opal Quiz” proj. In House Design, prod. Construplas.
24-04-2022

W, bezdyskusyjnie ważnym, temacie czystości łazienki da się zrobić jeszcze więcej – również dzięki odpowiednim powierzchniom. »

18-04-2022

Wiosna to dobry czas na szybką metamorfozę wnętrz i poszerzenie swoich dekoratorskich horyzontów. Wszystkim, którzy zastanawiają się, w jakim stylu zaaranżować przestrzeń, przychodzi z... »

07-04-2022

Laurie Pressman, vice president at Pantone Color Institute, o działalności Instytutu, procesie wyboru koloru roku i jego globalnym wpływie na wiele różnych branż. »

Tagi: design, trendy
02-04-2022

Po 24 lutego 2022 roku w polskim biznesie zapanował chaos. Czy to początek kryzysu, jakiego w tym stuleciu w Polsce jeszcze nie było? »

21-03-2022

Dodatkowa przestrzeń na ulubiony kubek, zabytkową zastawę czy sztućce po babci. W kuchni każdy centymetr wolnej powierzchni jest na wagę złota. Na co się zdecydować, aby w szufladzie i... »

festool
14-03-2022

Nowy program Festool FinansowaniePLUS jest skierowany do klientów prowadzących działalność w Polsce, realizowany we współpracy z partnerem finansowym Siemens Financial Services. »

07-03-2022

Dotychczas zmartwieniem dla branży były przede wszystkim rosnące ceny surowców, komponentów i energii oraz ewentualnie popyt – jego potencjalny spadek po ustaniu pandemii i w sytuacji... »

28-02-2022

Meble kuchenne do łatwiejszego otwierania wymagają wygodnych i poręcznych uchwytów i gałek, które pozwolą na ich sprawne otwarcie. Firma AMIX wypuściła niedawno nową serię, w której... »

20-02-2022

Zewnętrzne szwalnie stanowią odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie na wszelkie usługi szwalnicze. Firmy, którym zależy na większej efektywności, powinny mieć to rozwiązanie na uwadze. »

tkaniny outdoorowe
14-02-2022

Odpoczynek na świeżym powietrzu będą wspierać materiały odporne na wodę, sól, UV, bakterie, wirusy czy rozwój pleśni. Dostarczą też miłych wrażeń estetycznych. »

okucia Häfele z serii „Slido” to rozwiązanie do systemów drzwi przesuwnych, składanych lub chowanych
03-02-2022

Tak duża przestrzeń, jaką zajmują drzwi przesuwne silnie oddziałuje tak na estetykę wnętrza, jak i samopoczucie jego użytkowników. »

31-01-2022

Znany architekt wnętrz i projektant, Rainer Kalesse, oraz Välinge Innovation tworzą wspólnie unikatową, gotową do produkcji kolekcję mebli Threespine®. »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!