Dla meblarstwa
13-07-2020

Naturalne materiały i akcenty zdecydowanie zawojowały wnętrza. Pojawiają się w różnych wydaniach oraz mają za zadanie kreować przyjemną, przytulną, domową oazę. Wiąże się to też z... »

06-07-2020

Festool Polska wprowadza nowe narzędzie w komunikacji – konsultację online. Daje ona możliwość kontaktu z doradcą technicznym i omówienia konkretnego narzędzia – jego funkcji, działania,... »

29-06-2020

Kuchnia jest miejscem, w którym warto wykorzystywać sprytne rozwiązania ułatwiające użytkowanie oraz pozwalające lepiej zagospodarować przestrzeń. Nowo kupowane kuchnie można bez problemu... »

19-06-2020

Realizacja marzeń o efektywnie zagospodarowanej przestrzeni jest dziś tak prosta, jak dostęp do rzeczy w niej przechowywanych. »

04-06-2020

Do osób dobrze zorientowanych w branży meblowej marka CIAR, jest doskonale znana. Firma CIAR jest włoskim liderem wśród producentów systemów elektrycznych i mechanicznych do sof oraz foteli. W... »

20-05-2020

Gdy kobieta mówi: Nie mam co na siebie włożyć!, a mężczyzna: Potrzebuję przestrzeni!, to znak, że w ich związku przyszedł czas na… garderobę z prawdziwego zdarzenia. Najbardziej kuszące... »

10-05-2020

Higiena i ochrona przeciwbakteryjna stały się obecnie kwestią priorytetową. Szczególnej uwagi w tym zakresie wymaga służba zdrowia, przemysł spożywczy czy branża wyposażenia sanitarnego.... »

05-05-2020

Największą swobodę w aranżacji biura daje możliwość wydzielenia gabinetu. W wielu domach trzeba jednak wygospodarować kawałek miejsca w sypialni lub w salonie. Wtedy z pomocą przychodzą... »

28-04-2020

Przy ugruntowanym zamiłowaniu Polaków do funkcjonalności i minimalizmu, akcesoria do mebli w strefie dziennej dyskretnie się w nich ukrywają i jednocześnie pełnią swoją rolę. »

21-04-2020

Ich wyglądu i bezpiecznych właściwości nie zmienia czas, ani wymagające warunki, przede wszystkim częsty kontakt z wodą i wilgocią. Materiały do łazienki mogą pozostać ponadczasowe. »

15-04-2020

O wyglądzie kuchni i zastosowanych w niej rozwiązaniach decydują już nie tylko wnętrzarskie mody, ale przede wszystkim styl życia coraz bardziej świadomych estetycznie i ekologicznie... »

08-04-2020

Przy zróżnicowanej produkcji mebli tapicerowanych coraz ważniejsza staje się uniwersalność maszyn. Wartość tę znajdziemy w ofercie firm specjalizujących się w cutterach. Podobnie, jak... »

30-03-2020

Coraz więcej garderób bazuje na elementach mobilnych, co pozwala dostosowywać tę przestrzeń do bieżących potrzeb użytkowników, zmieniających się np. ze względu na pory roku. »

16-03-2020

Odpady to problem nie tylko w skali globalnej, ale również w znacznie mniejszej – tej dotyczącej naszej domowej rzeczywistości. Wielu z nas, mimo najszczerszych chęci prowadzenia selektywnej... »

09-03-2020

Garderoba – słowo-klucz do damskiego serca, ale też remedium na nieporządek w męskiej szafie. Samodzielne pomieszczenie podniesione do rangi saloniku odzieżowego, czyli garderoba typu walk-in... »

02-03-2020

Kuchnia utrzymana w naturalnym stylu jest zawsze miejscem ciepłym i przytulnym. Dlatego jej aranżacje inspirowane naturą są zawsze na czasie. A projekty, pokazujące, jak stworzyć taką... »

24-02-2020

Firma Raumplus wprowadziła do oferty system do przechowywania Apperia. Nowość doskonale sprawdzi się jako garderoba walk-in lub regał w szafie wnękowej. »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!